Nike Sparebanken More Sport 1
Nyheter
- Vi har ansvar for å væ...
MOT med spillermøte om hvor viktig det er å være gode rollemodeller.
Nyheter
Populær fotballskole i f...
AkerAkademiet arrangerte fotballskole for barn mellom 7 og 13 år.
Nyheter
Bildene fra fotballskolen
AkerAkademiet holdt fotballskole denne uka.
Nyheter
- Det ser ut som om de h...
Fysisk trener i Molde FK, Børre Steenslid, etter spillernes sommerferie.
Nyheter
Billetter til treningska...
Billettinformasjon til treningskampen borte mot Sarpsborg 08.
  • Fotballskole juni 2016 AkerAkademiet
    Per Lianes
/ 39
Spill av slideshow
Billettnyheter
Molde FK - AaFK 1-0 publikum sørsida
Billettnyheter
Siste innspurt for sommerkampanjen
Frem til Viking-kampen er det mulig å sikre seg sesongkort til redusert pris!
Sarpsborg Stadion
Billettnyheter
Billetter til treningskampen mot S08
Billettinformasjon til treningskampen borte mot Sarpsborg 08.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 13 32
2
team logo
Odd 13 27
3
team logo
Molde 13 24
4
team logo
Strømsgodset 13 23
5
team logo
Viking 13 23
6
team logo
Brann 13 23
7
team logo
Haugesund 13 21
8
team logo
Sarpsborg 08 13 19
9
team logo
Lillestrøm 13 17
10
team logo
Sogndal 13 15
11
team logo
Tromsø 13 13
12
team logo
Aalesund 13 12
13
team logo
Vålerenga 13 11
14
team logo
Bodø / Glimt 13 11
15
team logo
Stabæk 13 10
16
team logo
Start 13 6
P   Name S P
1
team logo
Kristiansund 15 36
2
team logo
Sandefjord 15 35
3
team logo
Levanger 15 26
4
team logo
Jerv 15 23
5
team logo
Åsane 15 22
6
team logo
Sandnes Ulf 15 21
7
team logo
Kongsvinger 15 21
8
team logo
Strømmen 15 21
9
team logo
Ranheim 15 21
10
team logo
Mjøndalen 14 20
11
team logo
KFUM 15 17
12
team logo
Fredrikstad 15 16
13
team logo
Hødd 14 14
14
team logo
Ullensaker... 15 12
15
team logo
Bryne 15 11
16
team logo
Raufoss 15 9
P   Name S P
1 Tromsdalen 12 34
2 Finnsnes 12 27
3 Skeid 12 24
4 Follo 12 21
5 Grorud 12 20
6 Oppsal 12 19
7 Kjelsås 12 18
8 Alta 12 16
9 Stabæk II 12 13
10 Senja 12 12
11 Harstad 12 12
12 Tromsø II 12 10
13 Ullern 12 6
14 Mo 12 4
P   Name S P
1 Elverum 12 33
2 Nardo 12 23
3 HamKam 12 22
4 Nybergsund 12 21
5 Hønefoss 12 19
6 Brumunddal 12 18
7 Brattvåg 12 17
8 Strindheim 12 17
9 Rosenborg II 12 16
10 Stjørdals-... 12 13
11 Gjøvik-Lyn 12 13
12 Byåsen 12 12
13 Molde II 12 6
14 Tynset 12 5
P   Name S P
1 Nest-Sotra 12 29
2 Florø 12 27
3 Egersund 12 21
4 Vidar 12 20
5 Lysekloster 12 18
6 Fana 12 17
7 Lørenskog 12 17
8 Vålerenga II 12 16
9 Fyllingsda... 12 15
10 Vard 12 12
11 Stord 12 12
12 Frigg 12 10
13 Førde 12 10
14 Sola 12 6
P   Name S P
1 Arendal 12 30
2 Kvik Halden 12 23
3 Notodden 12 23
4 Fram 12 22
5 Strømsgods... 12 20
6 Vindbjart 12 19
7 Asker 12 19
8 Bærum 12 17
9 Odd II 12 17
10 Moss 12 15
11 Tønsberg 12 14
12 Pors Grenl... 12 13
13 Ørn Horten 12 6
14 Flekkerøy 12 3
P   Name S P
1 Avaldsnes 12 31
2 Lillestrøm 11 29
3 Kolbotn 12 28
4 Stabæk 12 25
5 Røa 12 17
6 Arna-Bjørnar 11 16
7 Sandviken 12 15
8 Klepp 12 15
9 Trondheims... 12 12
10 Vålerenga 12 12
11 Medkila 12 4
12 Urædd 12 0

Nyhetsbrev

Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks

Siste oppdateringer

Molde i media
  • 29/06 13:12  |  Sporten.com

    Forlater Tippeligaen

  • 29/06 11:58  |  MSN Norge

    Denne krangelen ble Ola Kamara sitt vendepunkt

  • 29/06 10:52  |  Itromso.no

    Kamara lever den amerikanske drømmen

  • 28/06 22:31  |  Fotball.no

    Bratt læringskurve i Porsgrunn

  • 28/06 15:29  |  Rb.no

    8,08 i odds på en frekk dobbel

  • 26/06 10:52  |  Klassekampen.no

    Kamaras overtidsmål reddet Columbus-poeng

  • 26/06 09:50  |  Molde Fotballklubb

    Hurra for Eirik!

  • 25/06 16:17  |  NRK.no

    Poengdeling for Gjøvik-Lyn

  • 25/06 10:30  |  Sarpsborg 08

    Optimist før høstsesongen

  • 25/06 02:18  |  Rbnett.no

    Kan Molde slå Gjøvik-Lyn?

Kalender

Se alle

A Date

      • Mål

        M. Elyounoussi
        5 5
        P. Strand
        3 3
        S. Svendsen
        2 2
        T. Amang
        2 2
        F. Aursnes
        2 2
        M. Mostrøm
        1 1
      • Gule kort

        E. Hestad
        4 4
        M. Elyounoussi
        3 3
        F. Aursnes
        3 3
        V. Forren
        3 3
        S. Svendsen
        2 2
        H. Singh
        1 1
      • Røde kort

        H. Singh
        1 1
        E. Horvath
        1 1

    Live kampsenter

    • Mjøndalen
      K.O. 19:00
      Hødd
    • Dila
      K.O. 16:00
      Shirak
    • Aktobe
      K.O. 16:00
      MTK
    • UE Santa Coloma
      K.O. 17:00
      Lokomotiva Zagreb
    • Ventspils
      K.O. 17:00
      Víkingur
    • Admira
      K.O. 17:00
      Spartak Myjava
    • Bokelj
      K.O. 17:30
      Vojvodina
    • Levadia
      K.O. 18:00
      HB
    • Videoton
      K.O. 18:00
      Zaria
    • Atlantas
      K.O. 18:00
      HJK
    • Sloboda Tuzla
      K.O. 18:00
      Beitar Jerusalem
    • Trakai
      K.O. 18:00
      Nõmme Kalju
    • Balzan
      K.O. 18:00
      Neftçi
    • Dinamo Minsk
      K.O. 18:00
      Spartaks Jūrmala
    • Banants
      K.O. 18:00
      Omonia Nicosia
    • IFK Göteborg
      K.O. 18:30
      Llandudno
    • AIK
      K.O. 18:30
      Bala Town
    • Europa
      K.O. 18:30
      Pyunik
    • Slavia Sofia
      K.O. 18:30
      Zagłębie Lubin
    • Midtjylland
      K.O. 19:00
      Sūduva
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      Chikhura
    • AEK Larnaca
      K.O. 19:00
      Folgore / Falciano
    • Kukësi
      K.O. 19:00
      Rudar
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Sileks
    • Differdange 03
      K.O. 19:00
      Cliftonville
    • Odd
      K.O. 19:00
      Mariehamn
    • Široki Brijeg
      K.O. 19:00
      Birkirkara
    • Qabala
      K.O. 19:00
      Samtredia
    • Maccabi Tel Aviv
      K.O. 19:15
      Gorica
    • Beroe
      K.O. 19:30
      Radnik Bijeljina
    • Domžale
      K.O. 20:00
      Lusitanos
    • NSÍ
      K.O. 20:00
      Shakhtyor
    • Teuta Durrës
      K.O. 20:00
      Kairat
    • Connah's Quay
      K.O. 20:15
      Stabæk
    • Spartak Trnava
      K.O. 20:15
      Hibernians
    • La Fiorita
      K.O. 20:30
      Debrecen
    • Čukarički
      K.O. 20:30
      Ordabasy
    • Aberdeen
      K.O. 20:45
      Fola Esch
    • Linfield
      K.O. 20:45
      Cork City
    • Shamrock Rovers
      K.O. 21:00
      RoPS
    • Hearts
      K.O. 21:00
      Infonet
    • Shkendija
      K.O. 21:00
      Cracovia Kraków
    • Breidablik
      K.O. 21:15
      Jelgava
    • KR
      K.O. 21:15
      Glenavon
    • Valur
      K.O. 23:00
      Brøndby

    Partnere

    Hovedsamarbeidspartner