Godkjente organisasjoner

Her er de organisasjonene som per i dag er godkjente i Prosjekt Tilhørighet.

  • AFS Molde Lokallag 
  • AL Skarbakkene
  • Angvik IL
  • Aukra Musikkverkstad
  • Aukra Sykkelklubb
  • Aureosen Skytterlag
  • Batnfjord IL
  • Batnfjord Musikklag
  • Batnfjord speidergruppe
  • Bjørset Fotballklubb
  • Bolsøya IL
  • Brattvåg IL Fotball
  • Brukerstyrt senter Møre og Romsdal
  • Brystkreftforeningen i Molde og Omegn
  • Bud Damekor
  • Bud Idrettslag
  • Bud Mannskor
  • Clausenengen Fotballklubb
  • CrossFit Molde
  • Dahle Idrettslag
  • Daugstad/Vike Skulekorps
  • Djupdalen Velforening
  • Dysleksiforeningen i Molde og omegn
  • Eide Hornmusikk
  • Eide og Omeng Fotballklubb
  • Eidsvåg Idrettslag - Fotballgruppa
  • Ekko Aureosen IL
  • Elnesvågen Håndball
  • Elnesvågen og Omegn IL Fotball
  • Elnesvågen og Omegn IL Friidrett
  • Elnesvågen Skytterlag
  • Elnesvågen Turnforening
  • Engesetdal Idrettslag
  • Eresfjord Idrettslag
  • Eresfjord og Vistdal FK
  • Fagerengbog Velforening
  • Fannefjord Sykkelklubb
  • Fiksdal IL
  • Fiksdal/Rekdal Ballklubb
  • Flemma IL
  • Fredagstrimmen i Molde
  • Frelsesarmeens Varmestue i Molde
  • Friskis&Svettis Molde
  • FrænaAtletklubb
  • Fræna Linedance Klubb
  • Fræna Rideklubb
  • Fræna Ski og Orienteringsklubb
  • Fræna skole og ungdomskorps
  • Fræna Volleyballklubb
  • Fuglset Mannskor
  • Fuglset Vel
  • Funksjonshemmedes Fellesorganisasjon - Molde
  • Gjemnesstranda Velforeningen
  • Gossen Golfklubb
  • Gossen IL
  • Gossen Skolekorps
  • Halåssetras Venner
  • Harøy Idrettslag
  • Hugnesmarkas Venner
  • Henda Småbåtlag
  • Hjelset-Kleive Fotball
  • Hjelset Skisenter BA
  • Hjertøyas Venner
  • HumLa
  • Hungnesmarkas Venner
  • Hustad Skoles Musikkorps
  • IL Averøykameratene
  • IL Bryn Fotball
  • IL Frode
  • IL Hjelset-Fram
  • IL Molde-Olymp
  • IL Nordbjørn
  • IL Ravn
  • IL Samhald
  • Innfjorden IL
  • Isfjorden IL, Fotballgruppa
  • JCI Molde
  • Jendem Paintball
  • Kammerskoret
  • Khaugen FK
  • Kirkens SOS Møre og Romsdal
  • Kleive KFUM Trial
  • Kristiansund Ballklubb
  • Kristiansund Fotballklubb
  • Kristiansund Pistolklubb
  • Kvam og Sellanrå skolekorps
  • Kviltorp og Nordbyen Skolekorps
  • Kviltorp Vel
  • Kårvåg/Havørn Fotball
  • Langfjorden Fotballklubb
  • Langmyra Skolemusikkorps
  • Liabygda Idrettslag
  • Malmefjorden Idrettslag
  • Malmefjorden Skytterlag
  • Mental Helse Molde
  • Metodistkirken i Molde
  • Midsund Idrettslag
  • Midsund KFUK-KFUM Speidere
  • Midsund Musikklubb
  • Midøy Velforening
  • Mittet Idrettslag
  • Molde Atletklubb
  • Molde Bordtennisklubb
  • Molde Bowlingklubb
  • Molde Brass Band
  • Molde Bridgeklubb
  • Molde CK
  • Molde Damekor
  • Molde Danseklubb
  • Molde Drill
  • Molde Fekteklubb
  • Molde Filatelistklubb
  • Molde FK - AkerAkademiet
  • Molde Fotballklubb - Bredde og Utvikling
  • Molde Golfklubb
  • Molde Hestesportsklubb
  • Molde Håndballklubb
  • Molde HK Elite
  • Molde Innebandyklubb
  • Molde Janitsjar
  • Molde Jeger og Fiskerforrening
  • Molde Skytterlag
  • Molde og Omegn Hagelag
  • Molde og Omegn Idrettsforening
  • Molde og Omegn Revmatikerforening
  • Molde og Romsdal Turistforening
  • Molde Revyselskap
  • Molde Rytterklubb
  • Molde Røde Kors
  • Molde Seilforening
  • Molde Svømme- og Livrednings Klubb
  • Molde Swing-og Rockeklubb
  • Molde Taekwon-Do Klubb
  • Molde Tennisklubb
  • Molde Turnforening
  • Molde Undervannsklubb
  • Molde Volleyballklubb
  • Molde-Fellesskapet
  • Moldekameratene Bokseklubb
  • Moldekoret
  • Moldemarkas Venner
  • Moldespeiderne
  • Molde Rotaryklubb
  • Måndalen IL
  • Måndalen Ungdomslag
  • Nesset CK
  • NFU Molde og omegn lokallag
  • NMK Molde
  • Norborg IL
  • Nordmøre og Romsdal Indremisjon
  • Norilco, avd. Romsdal
  • Norsk Folkehjelp Nesset
  • Odd Berg Fondet
  • Odd Fellow Loge 11 Veøy
  • Odd Fellow Loge 101 Fanne
  • Odd Fellow Loge 151 Bolsøy
  • Osmarka IL
  • Payback Norge
  • Poppeloppeteateret
  • Rakvåg Skytterlag
  • Rauma Golfklubb
  • Rausand IL
  • Reinsfjell Fotballklubb
  • Risken sopp- og nyttevekstforening
  • Romsdal lokallag av Norges Fibromyalgi Forbund
  • Romsdal Spelemannslag
  • Romsdal Parkinsonforening
  • Romsdalskoret
  • Romsdalsorkesteret
  • Schola Cantorum
  • Sekken Idrettslag
  • Skaret Skisenter BA
  • Skodje IL
  • Skåla Idrettslag
  • Solemdal Idrettslag
  • Sportsklubben Rival
  • Sportsklubben Træff
  • Storyville Jazz Klubb
  • SubUrban
  • Sunndal IL Fotball
  • Surnadal IL Fotball
  • Sylte og Malme Skolekorps
  • Søndagsskolen Romsdal Krets
  • Tingvoll IL
  • Tomrefjord IL
  • Tornekrattet
  • Torvikbukt Idrettslag 
  • Tustna IL
  • Vestnes Musikklag
  • Vestnes Varfjell IL
  • Veterandykk i Molde
  • Visnes Grendalag
  • Vistdal IL
  • Vågstranda Idrettslag
  • Åndalsnes Idrettsforening

Finner du ikke organisajonen i ditt hjerte?

Ta kontakt med din organisasjon og be de om å sende inn denne søknaden!

Gossen IL
Annonse fra Eliteserien: