
- Sett dere i sofaen, spenn fast sikkerhetsbeltene og kos dere!
Det var Erlings ord før returoppgjøret mot Granada.
Endelig er det klart for Europa League igjen! Klokka 18.55 skal Molde i aksjon mot Granada, i kampen det er vinn eller forsvinn.
- Det er et tøft utgangspunkt vi satte oss selv i etter den første kampen, men vi er en offensiv gjeng! Vi har troa på at vi skal klare å gjøre det spennende, selv om vi vet det blir vanskelig. Denne kampen er alt eller ingenting, så vi kommer selvfølgelig til å gjøre det med balanse. Etter hvert må vi nok forberede oss på å ofre mer og mer, avhengig av hva resultatet er, sa Erling Moe.
Med 2-0 fra det første oppgjøret, blir dette helt klart en tøff oppgave, men ingenting er umulig!

- Noe av det viktigste for kampen er at vi må melde oss på, sette det på våre premisser igjen. Dette synes jeg vi var flinke til i det første oppgjøret, men vi var ikke effektive nok i siste tredelen. Vi har jobbet godt med det denne uka, så forhåpentligvis vil det gi resultater. Sett dere i sofaen, spenn fast sikkerhetsbeltene og kos dere, sa Moe med et smil om munnen.
Vi ønsker alle blåhvite der ute lykke til med kampen! Vi har troa!